Cik ilgi pirms atiešanas ir jāreģistrējas reisam?

Reģistrēšanās reisam atšķiras atkarībā no tā, ar kuru prāmi un no kuras ostas ceļojat, un tas ir norādīts Jūsu e-biļešu rezervācijas apstiprinājumā. 

 

Reģistrācija pasažieriem ar transportlīdzekli.

Pasažieriem, kuri ceļo ar transportlīdzekli, ir jāseko norādēm uz transportlīdzekļu reģistrācijas kioskiem. Lūdzu, uzrādiet savu e-biļeti un citus atbilstošus dokumentus mūsu reģistrācijas personālam, kas ar prieku reģistrēs Jūs reisam. Kad reģistrācija būs pabeigta, viņi novirzīs Jūs uz attiecīgo automašīnu joslu, lai sagatavotos uzbraukšanai. 

 

Reģistrācija pasažieriem bez transportlīdzekļa. 

Pasažieri, kuri ceļo bez transportlīdzekļa, var reģistrēties pasažieru terminālī pie kādas no mūsu reģistrācijas kasēm vai kādā no mūsu pašapkalpošanās kioskiem, ja tie ir pieejami. Ja Jūs reģistrējaties kioskā, lūdzu, noskenējiet savas e-biļetes svītrkodu, un tad Jums tiks izdrukāta iekāpšanas karte. Ja Jums būs nepieciešama palīdzība, mūsu darbinieki priecāsies Jums palīdzēt. 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka reģistrācijas nokavēšanas gadījumā rezervācija var tikt anulēta bez naudas atmaksas.

Pasažieri tiek aicināti arī pārliecināties, ka pirms ierašanās ostā viņiem ir pieejami ceļošanai nepieciešamie personu apliecinošie dokumenti un dokumentācija (piemēram, pase un vīza). Stena Line neuzņemas atbildību, ja pasažierim nav attiecīgās atļaujas, kas nepieciešamas ceļošanai pāri robežām.   

 

Pasažieriem ar “Vilciens un prāmis” biļetēm.

Ja Jums ir “Vilciens un prāmis” biļete, lūdzu, ņemiet vērā, ka dažos “Vilciens un prāmis” pakalpojumos vilciena plānotais ierašanās laiks var būt pēc reģistrācijas laika beigām. Pasažieri var neuztraukties – viņiem joprojām tiks atļauts iekāpt prāmī. Vilciena kavēšanās gadījumā reiss var gaidīt šo “Vilciens un prāmis” pasažieru, kuri ceļo bez transportlīdzekļa, ierašanos pēc kapteiņa ieskatiem.

 

Nīnashamnas un Ventspils osta 

Reģistrācija tiek atvērta 2,5 stundas pirms reisa atiešanas Nīnashamnā un 3 stundas pirms reisa atiešanas Ventspilī. Reģistrēšanās reisam pasažieriem, kuri ceļo gan ar, gan bez transportlīdzekļa, tiek slēgta 60 minūtes pirms paredzētā atiešanas laika.

 

Trāvemindes un Liepājas osta

Reģistrācija tiek atvērta 2,5 stundas pirms reisa atiešanas Trāvemindē un 3 stundas pirms reisa atiešanas Liepājā. Reģistrēšanās reisam pasažieriem, kuri ceļo bez transportlīdzekļa, tiek slēgta 60 minūtes pirms paredzētā atiešanas laika, bet pasažieriem, kuri ceļo ar transportlīdzekli – 90 minūtes pirms paredzētā atiešanas laika.

 

Belfāstas osta (uz Kērnrainu) un Kērnrainas osta

Reģistrācija pasažieriem ar transportlīdzekļiem sākas 2 stundas un beidzas 45 minūtes pirms reisa atiešanas.

Reģistrācija pasažieriem, kuri ceļo bez transportlīdzekļa, tostarp pasažieriem ar “Vilciens un prāmis” biļetēm, tiek atvērta 1 stundu un 45 minūtes pirms reisa un tiek slēgta 45 minūtes pirms reisa atiešanas.

 

Belfāstas osta (uz Liverpūli) un Liverpūles osta

Pasažieriem, kuri ceļo ar transportlīdzekli vai bez tā, reģistrācija reisam, kas atiet plkst. 10:30, tiek atvērta plkst. 8:00 un slēgta plkst. 9:30.

Pasažieriem, kuri ceļo ar transportlīdzekli vai bez tā, reģistrācija reisam, kas atiet plkst. 22:30, tiek atvērta plkst. 19:30 un slēgta plkst. 21:30. Reģistrēšanās pirmdienas reisam plkst. 22.00 noslēdzas plkst. 21.00.

 

Dublinas osta un Holīhedas osta

Reģistrācija pasažieriem, kuri ceļo ar transportlīdzekli, beidzas 30 minūtes pirms reisa atiešanas. Reģistrācija pasažieriem, kuri ceļo bez transportlīdzekļa, beidzas 40 minūtes pirms reisa atiešanas.

 

Roslēras osta

Transportlīdzekļu reģistrācija tiek atvērta 3 stundas pirms reisa atiešanas. Reģistrēšanās beidzas 30 minūtes pirms reisa atiešanas, ceļojot uz Fišgārdu, un 45 minūtes pirms izbraukšanas, ceļojot uz Šerbūru.

Reģistrācija pasažieriem, kuri ceļo bez transportlīdzekļa, tostarp pasažieriem ar “Vilciens un prāmis” biļetēm, tiek atvērta 1 stundu un 30 minūtes pirms reisa un slēgta 30 minūtes pirms reisa atiešanas.

 

Fišgārdas osta

Reģistrācija pasažieriem, kuri ceļo ar transportlīdzekli, sākas 3 stundas pirms reisa atiešanas. Reģistrēšanās beidzas 30 minūtes pirms reisa atiešanas.

Reģistrācija pasažieriem, kuri ceļo bez transportlīdzekļa, tostarp pasažieriem ar “Vilciens un prāmis” biļetēm, tiek atvērta 1 stundu un 30 minūtes pirms reisa un slēgta 30 minūtes pirms reisa atiešanas.

 

Hārvičas osta

Pasažieriem, kuri ceļo ar transportlīdzekli vai bez tā, reģistrācija reisam, kas atiet plkst. 09:00, tiek atvērta plkst. 07:45 un slēgta plkst. 08:15. 

Pasažieriem, kuri ceļo ar transportlīdzekli vai bez tā, reģistrācija reisam, kas atiet plkst. 23:00, tiek atvērta plkst. 20:30 un slēgta plkst. 22:15. No maija vidus līdz septembrim reisos ar lielu noslodzi reģistrācija pasažieriem, kuri ceļo ar transportlīdzekli, tiek atvērta plkst. 19:30.

 

Tā kā ceļojat no valsts, kura atrodas ārpus ES/Šengenas zonas, uz Jums attiecas atšķirīgi ieceļošanas noteikumi. Robežas pārbaudes var aizņemt ilgāku laiku, jo muita var pārbaudīt Jūsu bagāžu un ceļošanas dokumentus.

 

Holandes raga osta

Pasažieriem, kuri ceļo ar transportlīdzekli vai bez tā, reģistrācija reisam, kas atiet plkst. 14:15 (pirmd.–sestd.), tiek atvērta plkst. 12:30 un slēgta plkst. 13:30. No maija vidus līdz septembrim reisos ar augstu noslodzi pasažieriem, kuri ceļo ar transportlīdzekli, reģistrācija tiek atvērta plkst. 11:30.

Pasažieriem, kuri ceļo ar transportlīdzekli vai bez tā, reģistrācija reisam, kas atiet plkst. 13:45 (svētd.), tiek atvērta plkst. 12:15 un slēgta plkst. 13:00.

Pasažieriem, kuri ceļo ar transportlīdzekli vai bez tā, reģistrācija reisam, kas atiet plkst. 22:00, tiek atvērta plkst. 18:45 un slēgta plkst. 21:15. No maija vidus līdz septembrim reisos ar augstu noslodzi pasažieriem, kuri ceļo ar transportlīdzekli, reģistrācija tiek atvērta plkst. 18:15.

 

Tā kā ceļojat uz valsti, kura atrodas ārpus ES/Šengenas zonas, uz Jums attiecas atšķirīgi ieceļošanas noteikumi. Robežas pārbaudes var aizņemt ilgāku laiku, jo muita var pārbaudīt Jūsu bagāžu un ceļošanas dokumentus.

 

Šerbūras osta

Reģistrācija pasažieriem, kuri ceļo ar transportlīdzekli, beidzas 60 minūtes pirms reisa atiešanas. Pasažieri, kuri ceļo bez transportlīdzekļa, trešdienās un piektdienās var saņemt savas biļetes no pusdienlaika, bet svētdienās – no plkst. 10:00. Reģistrācija pasažieriem, kuri ceļo bez transportlīdzekļa, beidzas 60 minūtes pirms reisa atiešanas.

 

Gēteborgas (uz Dāniju) un Frederikshavnas osta

Pasažieriem, kuri ceļo ar transportlīdzekli, reģistrācija sākas 60 minūtes pirms atiešanas, savukārt pasažieriem bez transportlīdzekļa – 45 minūtes pirms atiešanas. Reģistrācija tiek slēgta 30 minūtes pirms paredzētā atiešanas laika. 

 

Gēteborgas osta (uz Ķīli)

No 2024. gada 21. jūnija līdz 17. augustam pasažieriem, kuri ceļo ar transportlīdzekli vai bez tā, reģistrācija tiek atvērta katru dienu no plkst. 15:00 un slēgta 30 minūtes pirms paredzētā atiešanas laika. Iekāpšana sākas plkst. 15:00 pasažieriem bez transportlīdzekļa. Kruīza pasažieri var iekāpt prāmī no plkst. 14:00.

 

Ārpus šiem datumiem pasažieriem, kuri ceļo ar transportlīdzekli vai bez tā, reģistrācija no pirmdienas līdz piektdienai sākas plkst. 16:00, savukārt sestdienās un svētdienās – plkst. 15:00, un beidzas 30 minūtes pirms paredzētā reisa atiešanas laika. Iekāpšana no pirmdienas līdz piektdienai sākas plkst. 17:00, savukārt sestdienās un svētdienās – plkst. 16:00 pasažieriem bez transportlīdzekļa.

Kruīza pasažieri var iekāpt prāmī no plkst. 14:00.

 

Ķīles osta

No 2024. gada 21. jūnija līdz 17. augustam pasažieriem, kuri ceļo ar transportlīdzekli vai bez tā, reģistrācija tiek atvērta katru dienu no plkst. 14:00 un slēgta 30 minūtes pirms paredzētā atiešanas laika. Iekāpšana sākas plkst. 15:00.

 

Ārpus šiem datumiem pasažieriem, kuri ceļo ar transportlīdzekli vai bez tā, reģistrācija no pirmdienas līdz svētdienās sākas plkst. 14:00, un beidzas 30 minūtes pirms paredzētā reisa atiešanas laika. Iekāpšana no pirmdienas līdz piektdienai sākas plkst. 17:00, savukārt sestdienās un svētdienās – plkst. 16:00.

Zviedrijas kruīza pasažieri var iekāpt prāmī no plkst. 13:15, izmantojot pasažieru iekāpšanas gaiteni.

 

Halmstādes un Greno osta

 

Jūs nevarat ceļot kā pasažieris bez automašīnas no Halmstādes vai Grenaa.

 

Personas var ceļot ar velosipēdu jebkurā laikā, bet pieaugušajiem un bērniem ir jābūt katram savam braucamam divritenim. Zīdaiņi var ceļot drošā velosipēda sēdvietā vai piekabē, kas piestiprināta pie velosipēda pieaugušajam. Atļauti ir arī tandēma velosipēdi un piekabes jaunākiem bērniem, bet katram pasažierim ir jābūt savai sēdvietai. 

 

Pasažieri, kuri ceļo ar transportlīdzekli no Halmstādes vai Greno ostas: reģistrācija tiek sākta 90 minūtes pirms atiešanas un tā tiek slēgta 30 minūtes pirms plānotā atiešanas laika.  

 

Rostokas osta

Reģistrācija pasažieriem, kuri ceļo ar transportlīdzekli, tiek slēgta 60 minūtes pirms reisa plānotā atiešanas laika.

Pasažieriem, kuri ceļo bez transportlīdzekļa, ir jāizņem savas biļetes pie kravu apkalpošanas galdiņa vismaz 45 minūtes pirms reisa atiešanas (kravu apkalpošanas galdiņš ir atvērts no pirmdienas līdz sestdienai no plkst. 5:30 līdz 22:45, bet svētdienās – no plkst. 8:15 līdz 22:15). Pasažieriem, kuri ceļo bez transportlīdzekļa, reģistrācija beidzas 30 minūtes pirms reisa atiešanas. Transfēra autobuss atiet 30 minūtes pirms reisa atiešanas; pēc tam transports uz kuģi nav pieejams.

 

Trelleborgas osta

Reģistrācija tiek slēgta 60 minūtes pirms reisa plānotā atiešanas laika.

Pasažieriem, kuri ceļo bez transportlīdzekļa vai ar velosipēdiem, jāreģistrējas Hamngatan 9, 231 42, Trelleborg.

 

Karlskrūnas un Gdiņas osta

Reģistrācija tiek slēgta 60 minūtes pirms plānotā atiešanas laika. Grupām, kurās ir vairāk nekā 20 cilvēku, jāreģistrējas vismaz 90 minūtes pirms reisa atiešanas. 

Pasažieriem pirms ierašanās ostā ir jāiepazīstas ar pasu un vīzu noteikumiem. Stena Line neuzņemas atbildību par pasažieru nespēju iegūt robežas šķērsošanas atļauju. Plašāku informāciju skatiet vietnē www.msz.gov.pl