Rezervēt biļeti
2021. GADĀ

Jauni prāmji Stena Line maršrutā Nīnashamna-Ventspils

Ar prāmjiem Stena Scandica un Stena Baltica uz Zviedriju

Sagatavojieties ērtam un aizraujošam jūras ceļojumam! Nākamgad pašreizējos prāmjus, kas kursē maršrutā Nīnashamna-Ventspils, aizstās divi moderni prāmji - Stena Scandica un Stena Baltica. Jaunie prāmji piedāvās pasažieriem aizraujošus ceļojumus Baltijas jūrā.


Prāmji Stena Lagan un Stena Mersey

Kas sagaida ceļotājus 2021.gadā?


Iespaidīgā garuma (222 m) prāmjos ar modernu un plašu skandināvu dizaina interjeru gaišos toņos būs vairāk vietas pasažieriem. Uz kuģiem būs pieejamas dažādu tipu kajītes, liels un mūsdienīgs veikals, atpūtas zonas ar krēsliem, lieliskas iepirkšanās vietas, kā arī divi restorāni, bārs, kafejnīca un ārējais klājs! Kajīšu skaits būs gandrīz divreiz lielāks, nodrošinot 764 ērtas gultasvietas.


Varēsiet patīkami pavadīt laiku bārā, baudīt maltīti kuģa restorānā vai malkot kafiju kuģa kafejnīcā. Uz ārējā klāja būs iespējams baudīt svaigu gaisu, pārsteidzošus jūras skatus un vasarā varbūt pat iegūt iedegumu.


Pagarinātie kuģi no Īrijas jūras


Abi modernie RoPax kuģi Stena Scandica un Stena Baltica (iepriekš Stena Lagan un Stena Mersey) tika uzbūvēti 2005. gadā Itālijas kuģu būvētavā „Visentini”, un iepriekšējos desmit gadus kursēja Stena Line maršrutā Īrijas jūrā starp Belfāstu un Liverpūli. Pirms nodošanas ekspluatācijai maršrutā Nīnashamna-Ventspils, šie divi kuģi tiks uzlaboti, pārveidoti un pagarināti „Sedef” kuģu būvētavā Turcijā. Pēc pārbūves abu kuģu garums būs 222 metri un kuģi varēs uzņemt 970 pasažierus.


Par maršrutu


Maršruts Ventspils-Nīnashamna ir ātrākais jūras savienojums starp Baltijas valstīm un Zviedriju – ceļā pavadīsiet tikai 8.5 stundas! Uz Zviedrijas galvaspilsētas Stokholmas piepilsētu Nīnashamni un atpakaļ nodrošinām reisus 24 reizes nedēļā. Ceļojiet ērti Jums izdevīgā laikā, turklāt bez bagāžas ierobežojumiem!


Vairāk par jaunajiem prāmjiem maršrutā Ventspils-Nīnashamna uzzināsiet šeit »