Laimīga sieviete skrien pa pludmali
Laimīga sieviete skrien pa pludmali

25 € atlaide klientu kluba Extra dalībniekiem

Izmantojiet ierobežota laika piedāvājumu

 

Vai meklējat iespējas ietaupīt par nākamo ceļojumu uz ārzemēm? Pašlaik mēs piedāvājam klientu kluba Extra dalībniekiem biļetes uz Zviedriju vai Vāciju ar atlaidi vienam auto un autovadītājam. Turklāt atlaide tiek piemērota rezervācijai katrā virzienā, kas ļauj dubultot ietaupījumu, rezervējot braucienu turp un atpakaļ.

 

Izmantojiet šo priekšrocību, vienkārši piesakoties savā Extra dalībnieka kontā un rezervējot ceļojumu. Neesat klientu kluba Extra dalībnieks? Reģistrējieties bezmaksas dalībai, lai izmantotu šo piedāvājumu, un pelniet punktus par katru pirkumu, ko veicat pie Stena Line (punktus varat izmantot turpmākos ceļojumos)!

 

Šī atlaide tiek piemērota reisiem laikā no 19. maija līdz 15. jūnijam. Lai izmantotu šo piedāvājumu, rezervācija jāveic laikā no 11. maija līdz 18. maijam. Tiksimies drīzumā uz klāja! 

Izmantojiet ierobežota laika piedāvājumu

 

Vai meklējat iespējas ietaupīt par nākamo ceļojumu uz ārzemēm? Pašlaik mēs piedāvājam klientu kluba Extra dalībniekiem biļetes uz Zviedriju vai Vāciju ar atlaidi vienam auto un autovadītājam. Turklāt atlaide tiek piemērota rezervācijai katrā virzienā, kas...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izmantojiet klientu kluba Extra dalībnieka priešrocības un ietaupiet.

Rezervējiet savu ceļojumu izdevīgāk jau šodien.

25 € ietaupījums Extra dalībniekiem par vienu auto un autovadītāju

Nepalaidiet garām šo piedāvājumu!

Noteikumi

  • Atlaide ir spēkā regulārajiem Economy, Flexi un Premium tarifiem vienam auto un vadītājam, un tā ir atkarīga no pieejamības.
  • Atlaide ir spēkā klientu kluba Extra dalībniekiem, kuri ceļo ar transportlīdzekli (auto + 1). Extra dalībniekam jāpiedalās ceļojumā. Papildu pasažieriem automašīnā atlaide netiek piemērota.
  • Piedāvājums ir spēkā šādos maršrutos: Nīnashamna–Ventspils, Liepāja–Trāveminde un Nīnashamna–Hanko.
  • Atlaide ir spēkā no: Rezervācijas periods: 2023. gada 11. maijs – 2023. gada 18. maijs
  • Atlaide ir spēkā no: Ceļošanas periods: 2023. gada 19. maijs – 2023. gada 15. jūnijs
  • Atlaide nav spēkā kajītēm, maltītēm un citiem pakalpojumiem uz klāja.
  • Atlaide tiek piemērota tikai rezervācijām ar transportlīdzekli. Atlaide tiek piemērota standarta auto (garumā līdz 6 m) un kemperiem/mikroautobusiem (garumā līdz 12 m)
  • Piedāvātajā cenā ir iekļautas visas maksas un nodevas pēc piemērojamības. Visas piešķirtās atlaides ir spēkā cenai pirms maksu un nodevu piemērošanas.
  • Atlaide tiek piemērota, ja rezervācijā ir norādīts īpašā piedāvājuma kods DOW23E, kā arī derīgs klientu kluba Extra dalībnieka numurs. Piesakieties savā Extra kontā, lai saņemtu atlaidi.
  • Šis piedāvājums nav spēkā kopā ar kādu citu piedāvājumu, atlaidi vai akciju.

Stena Line tirdzniecības noteikumi ir piemērojami visām rezervācijām. Papildinformācijai lasiet mūsu Noteikumus un nosacījumus. Noteikumi un nosacījumi.

Izmantojiet klientu kluba Extra dalībnieka priešrocības un ietaupiet.

Rezervējiet savu ceļojumu izdevīgāk jau šodien.

25 € ietaupījums Extra dalībniekiem par vienu auto un autovadītāju

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.