Rezervējiet mūsu atpūtas zonu Pet Lounge!

Uz mūsu Stena Superfast kuģiem, kuri kursē starp Belfāstu un Kērnrainu, ir īpaša atpūtas zona Pet Lounge, kura patiks gan Jums, gan Jūsu mājdzīvniekam. Atpūtas zona atrodas uz 7. klāja. To var rezervēt iepriekš tikai par 24 € par mājdzīvnieku (ne vairāk kā divi mājdzīvnieki vienā rezervācijā). Viesi atpūtas telpā var izbaudīt bezmaksas tēju/kafiju, bet mājdzīvniekiem ir pieejams ūdens. Sēdvietas ir pieejamas 30 pasažieriem, un paredzēta vieta 10 mājdzīvniekiem transportēšanas būros (maksimālais garums 91 cm x augstums 62 cm x platums 56 cm). Pasažieri un mājdzīvnieki var atpūsties komfortablā vidē un izbaudīt ceļojumu kopā! Ikviena drošībai un komfortam, visa reisa laikā mājdzīvniekiem ir jāpaliek mājdzīvnieku transportēšanas būros.

 

Neaizmirstiet iepriekš rezervēt vietu savam mājdzīvniekam! Visiem pasažieriem, kuri vēlas ceļot kopā ar mājdzīvnieku atpūtas zonā Pet Lounge, ir jārezervē vieta pirms ceļojuma.

 

Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par to, kā rezervēt vietu atpūtas zonā Pet Lounge, kā arī iepazītos ar mūsu politiku par ceļošanu ar mājdzīvniekiem Īrijas jūras maršrutos. Mēs ar prieku gaidīsim Jūs un Jūsu mājdzīvnieku uz klāja.

BUJ par Pet Lounge

Katrā rezervācijā atpūtas zonā Pet Lounge ir atļauti ne vairāk kā 2 mājdzīvnieki. Ja Jūs ceļojat ar vairāk nekā 2 mājdzīvniekiem, papildu mājdzīvniekiem ir iepriekš jārezervē vieta mūsu mājdzīvnieku krātiņos vai jāatstāj Jūsu automašīnā. Ja ceļojat ar vairāk nekā 2 mājdzīvniekiem un esat rezervējuši atpūtas zonu Pet Lounge, papildu mājdzīvniekiem ir jāveic iepriekšēja rezervācija mājdzīvnieku krātiņā, pretējā gadījumā Jums neļaus ceļot.

Atpūtas zonā Pet Lounge ir atļauti tikai šādi dzīvnieki: suņi, kaķi, truši, jūras cūciņas, kāmīši un seski. Maksimālais dzīvnieku skaits vienā rezervācijā zonā Pet Lounge ir 2 mājdzīvnieki. Visiem mājdzīvniekiem, neatkarīgi no to izmēra, visa reisa laikā ir jāpaliek savos mājdzīvnieku transportēšanas būros.

Jā. Atpūtas zonas Pet Lounge mērķis ir nodrošināt īpašu, norobežotu, iepriekš rezervējamu vietu tiem, kuri ceļo ar saviem mājdzīvniekiem, pārnēsājot tos būros. Drošības nolūkos, kamēr atrodaties atpūtas zonā, Jūsu mājdzīvniekiem visa reisa laikā jāpaliek drošā mājdzīvnieku transportēšanas būrī. Pet Lounge nav paredzēta tikai suņiem. Atpūtas zonā atļauts uzturēties dažādiem dzīvniekiem un sugām, tāpēc visiem mājdzīvniekiem ir jāpaliek ieslēgtiem savā mājdzīvnieku transportēšanas būrī. Atpūtas zona ir noslēgta telpa un tā ir nepazīstama vieta visiem mājdzīvniekiem, tāpēc mājdzīvnieku un īpašnieku komfortam un drošībai visiem mājdzīvnieku īpašniekiem obligāti jāievēro šis noteikums.

Maksimālais katra mājdzīvnieku transportēšanas būra izmērs ir 91 cm garumā x 62 cm augstumā x 56 cm platumā. Mājdzīvniekiem visa reisa laikā ir jāpaliek to mājdzīvnieku transportēšanas būrī.

Jā, uz 7. klāja esam izveidojuši īpašu zonu, kur īpašnieki var izvest savus mājdzīvniekus ārā. Jūsu sunim ir jābūt ar kakla siksnu un nemainīga garuma pavadā (ne garākā par 4 pēdām) un jābūt pieaugušā kontrolē visu laiku, kamēr esat publiskajā zonā. Īpašā mājdzīvnieku īpašniekiem paredzētā zona ir atzīmēta ar zīmēm, un tā ir vienīgā vieta uz klāja, kur atļauts uzturēties mājdzīvniekiem un viņu saimniekiem.

Ja Jūsu suns nav agresīvs un nekad nav bijis agresīvs pret cilvēkiem vai citiem dzīvniekiem, Jūsu mājdzīvniekam nav jāvalkā uzpurnis.  Ja Jūsu suns ir agresīvs, tam jānēsā uzpurnis visu laiku, izņemot brīžus, kad tas atrodas mājdzīvnieku transportēšanas būrī atpūtas zonā Pet Lounge, mājdzīvniekiem draudzīgā kajītē vai mājdzīvnieku krātiņā.

Atpūtas zona Pet Lounge atrodas uz Stena Superfast 7. klāja. Mūsu klāja komanda norādīs Jums virzienu uz atpūtas zonu, kad uzkāpsiet uz klāja.

Atpūtas zonu Pet Lounge var rezervēt tiešsaistē vai ar mūsu klientu apkalpošanas centra palīdzību tikai par 24 € par mājdzīvnieku. Pieprasījums pēc Pet Lounge ir augsts, tāpēc mēs iesakām visiem klientiem veikt rezervāciju savlaicīgi. Jums jārezervē vieta atpūtas zonā Pet Lounge iepriekš, jo, ja tajā nav vietu, tad Jūsu mājdzīvniekam ir jāpaliek Jūsu automašīnā vai tas jāievieto dzīvnieku krātiņā.

Atpūtas zonai Pet Lounge ir droša magnētiskās kartes piekļuve, kas izsniegta tikai viesiem, kuri rezervējuši vietas atpūtas zonā. Koda atslēga Jums tiks izsniegta, kad Jūs reģistrēsieties savam reisam.

Jā. Visus suņus var uzvest uz klāja, ja tiem ir kakla siksna un tie ir nemainīga garuma pavadā (maksimālais garums 4 pēdas). Visi mājdzīvnieki ir jāievieto viņu mājdzīvnieku transportēšanas būrī pirms ieiešanas atpūtas zonā Pet Lounge.

Drošības nolūkos īpašnieki atpūtas zonā Pet Lounge nekad nedrīkst atstāt savus mājdzīvniekus bez uzraudzības.

Jā, suņi–asistenti un suņi–pavadoņi drīkst uzturēties atpūtas zonā un visās publiskajās zonās uz mūsu kuģu klāja.

Suņiem–asistentiem nav jāuzturas mājdzīvnieku transportēšanas būrī, kamēr tie ir atpūtas zonā Pet Lounge. Suņi–asistenti un suņi–pavadoņi var uzturēties visās vietās uz mūsu kuģiem un tiem nav nepieciešams mājdzīvnieku transportēšanas būris, ceļojot ar Stena Line.

Nē, zona uz 8. klāja bija pagaidu zona pasažieriem, kuri ceļo ar mājdzīvniekiem tiem paredzētos transportēšanas būros, un tagad, kad ir atvērta atpūtas zona Pet Lounge, tā vairs netiek izmantota.

Nē, atpūtas zona Pet Lounge ir pieejama tikai uz mūsu Stena Superfast kuģiem starp Belfāstu un Kērnrainu. Uz pārējiem mūsu kuģiem tiek piedāvātas mājdzīvniekiem draudzīgas kajītes, dzīvnieku krātiņi, vai arī dzīvniekiem tiek atļauts palikt automašīnās. Roslēras–Šerbūras maršrutā uz prāmja Stena Vision pasažieriem ar mājdzīvniekiem piedāvā tikai mājdzīvniekiem draudzīgas kajītes ceļošanai. Uz šī kuģa dzīvnieku krātiņi nav pieejami, un dzīvniekiem nav atļauts palikt automašīnās.

Nē, atpūtas zona Pet Lounge ir pieejama tikai cilvēkiem, kuri ceļo ar mājdzīvniekiem.