Rezervējiet savu mājdzīvniekiem draudzīgo kajīti

Ikviens ģimenes loceklis ir pelnījis atpūsties un izbaudīt braucienu ceļojuma laikā — arī mājdzīvnieki. Mūsu mājdzīvniekiem draudzīgās kajītes ir pieejamas mūsu maršrutos uz Liverpūli, Holīhedu, Fišgārdu un Šerbūru, un tā ir lieliska iespēja visai ģimenei palikt kopā, pavadot laiku jūrā.

 

Mūsu komfortablās mājdzīvniekiem draudzīgās kajītes ir radītas, ņemot vērā mājdzīvnieku un cilvēku vajadzības. Tajās varēs izstiepties, atpūsties un baudīt ceļojumu. Un mājdzīvnieki pavadīs laiku savā mīļākajā vietā: tieši Jums blakus.

 

Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par to, kā rezervēt savu kajīti ceļošanai ar mājdzīvniekiem, kā arī iepazītos ar mūsu politiku par ceļošanu ar mājdzīvniekiem Īrijas jūras maršrutos. Mēs ar prieku gaidīsim Jūs un Jūsu mājdzīvnieku uz klāja.

Kajītes mājdzīvniekiem: BUJ

Mūsu mājdzīvniekiem draudzīgās kajītes ir pieejamas šādos maršrutos:

 

  • Šerbūra–Roslēra: Stena Vision un Stena Horizon
  • Liverpūle–Belfāsta: Stena Edda un Stena Embla
  • Holiheda–Dublina: Stena Adventurer un Stena Estrid
  • Fišgārda–Roslēra: Stena Nordica

 

Kajītes mājdzīvniekiem nav pieejamas mūsu maršrutā Kērnraina–Belfāsta. Mājdzīvniekiem nav atļauts uzturēties Stena Superfast kajītēs. 2023. gada maijā mēs atklāsim dzīvnieku atpūtas zonu mūsu maršrutā Kērnraina–Belfāsta.

Katrā kajītē ir atļauti ne vairāk kā 2 mājdzīvnieki. Papildu mājdzīvnieki ir jāievieto suņu novietnēs (ja pieejamas) vai jāatstāj automašīnā uz kuģiem, kur tas ir atļauts.

 

Ja ceļojat bez transportlīdzekļa kopā ar vairāk nekā 2 mājdzīvniekiem un Jums ir rezervēta kajīte, bet nav iepriekš rezervētas vieta(-as) suņu novietnē papildu mājdzīvniekiem, Jums neļaus dodies ceļā.

 

Ja uz kuģa nav pieejamas suņu novietnes un/vai nav atļauts mājdzīvniekiem palikt automašīnā, Jums neļaus doties ceļā un tiks piemērota maksa par rezervācijas maiņu.

Mūsu kajītes mājdzīvniekiem ir pielāgotas standarta klases kajītes ar 2 vai 4 gultām. Kajītēs ir labierīcības, tostarp tualete, izlietne, duša, dvieļi un dušas želeja (viss paredzēts lietošanai tikai pasažieriem) un TV.

 

Turklāt kajītēs ar vinila grīdas segumu ir ūdens pudeles un urinēšanas paliktņi dzīvniekiem. 

Higiēnas apsvērumu dēļ mēs NENODROŠINĀM mājdzīvnieku gultas vai bļodiņas. Maksimālam komfortam mēs ļoti iesakām ņemt līdzi gultas, bļodiņas un maisiņus izkārnījumiem.

Dzīvniekiem draudzīgajās kajītēs var uzturēties suņi, kaķi, truši, jūras cūciņas, kāmīši un seski. Katrā kajītē ir atļauti ne vairāk kā 2 mājdzīvnieki.

 

Trušiem, jūras cūciņām, kāmjiem un seskiem jābūt drošā pārnēsāšanas krātiņā un jāpaliek šajā krātiņā (vai iepriekš rezervētajā dzīvnieku novietnē) visā reisa laikā, vai jāpaliek iepriekš rezervētajā kajītē — tos nedrīkst laist ārā no krātiņa.

Kajītes ceļošanai ar mājdzīvniekiem var rezervēt tiešsaistē vai ar mūsu Klientu apkalpošanas centra palīdzību. Sakarā ar augsto pieprasījumu rezervācija jāveic iepriekš un savlaicīgi, lai nodrošinātu vietu.

Tā kā uz katra kuģa mums ir ierobežots skaits kajīšu ceļošanai ar mājdzīvniekiem un ir liels pieprasījums, mēs iesakām visiem pasažieriem rezervēt savu kajīti ceļošanai ar mājdzīvniekiem brīdī, kad tiek veikta rezervācija. Ja pieejamas, kajītes ceļošanai ar mājdzīvniekiem var pievienot esošajai rezervācijai pirms brauciena.

 

Klientiem nevajadzētu ierasties ostā, ja kajīte ceļošanai ar mājdzīvniekiem jau iepriekš nav apstiprināta rezervācijā. Ja tā notiek un kajīte ceļošanai ar mājdzīvniekiem nav pieejama, Jums vajadzēs ievietot savu dzīvnieku mājdzīvnieku novietnē (ja tāda ir pieejama) vai atstāt savā automašīnā, ja tas ir atļauts uz attiecīgā kuģa. Tomēr, ja dzīvnieku novietnes nav pieejamas vai uz kuģa nav dzīvnieku novietņu, vai mājdzīvniekiem nav atļauts palikt automašīnā, Jūs nevarēsiet doties ceļā ar šo reisu.

 

Ja Jums tiek liegts ceļot, jo Jums nav apstiprinātas kajītes ceļošanai ar mājdzīvniekiem vai dzīvnieku novietnes, Jums vajadzēs pārcelt rezervāciju uz citu reisu, kurā ir pieejama kajīte ceļošanai ar mājdzīvniekiem vai dzīvnieku novietne. Jums tad vajadzēs maksāt rezervācijas maiņas maksu, jebkuru cenas starpību un maksu par kajīti ceļošanai ar mājdzīvniekiem vai dzīvnieku novietni.

Jūsu mājdzīvnieka un citu pasažieru drošībai Jūsu sunim jābūt neizvelkamā pavadā un jāvalkā uzpurnis ik reizi, kad esat publiskajā zonā, — tas nozīmē ārpus savas kajītes. Papildus transfēra autobusiem un termināļa ēkai tas attiecas arī uz visām zonām uz klāja, kur dzīvniekiem atļauts uzturēties.

Izkāpjot no savas automašīnas, lai dotos uz savu kajīti, Jūsu mājdzīvniekam ir vai nu jābūt pārnēsājamā krātiņā (maksimālais izmērs 80 cm x 52 cm x 52 cm), vai neizvelkamā pavadā. Drošības nolūkos mēs iesakām mājdzīvniekiem arī nēsāt uzpurņus, kamēr tie atrodas publiskajās vietās.

Tikai suņiem-pavadoņiem ir atļauts uzturēties visās kuģa zonās, tostarp bāros, restorānos un veikalos.

Ja Jūsu mājdzīvniekam nepatīk palikt vienam pašam, Jums jāpaliek kajītē. Ja jums jāiziet no kajītes, Jūs to varat darīt tikai neilgu laika brīdi. Ja Jūsu mājdzīvnieks nespēj palikt viens pats, lūdzam nekad to neatstāt kajītē vienu, jo tas var radīt troksni, sabojāt kajīti vai traucēt citiem pasažieriem.

Uz Stena Adventurer (Holiheda–Dublina) un Stena Nordica (Fišgārda–Roslēra) prāmjiem mājdzīvniekiem ir jāpaliek savās kajītēs visu reisa laiku. Visiem mājdzīvnieku īpašniekiem ir jāsavāc savu mājdzīvnieku radītie netīrumi gan kajītēs, gan uz klājiem.

 

Mājdzīvnieki, kas ceļo ar Stena Edda (Liverpūle–Belfāsta), Stena Embla (Liverpūle–Belfāsta), Stena Estrid (Holiheda-Dublina), Stena Horizon (Šerbūra–Roslēra) un Stena Vision (Šerbūra–Roslēra) prāmjiem, var baudīt vaigu gaisu, izkustināt kājas un izmantot "labierīcības" tam paredzētā zonā uz ārējā klāja. Šajā zonā mājdzīvniekiem jābūt neizvelkamā pavadā un jāvalkā uzpurnis. 

Reģistrācijā reisam nav nekādu izmaiņu, ja ceļojat ar mājdzīvnieku un Jums ir rezervēta kajīte ceļošanai ar mājdzīvniekiem, neatkarīgi no tā, vai ceļojat ar automašīnu vai bez.

Visām kajītēm ceļošanai ar mājdzīvniekiem ir papildu tīrīšanas prasības, kuru dēļ mēs izmantojam mājdzīvniekiem draudzīgus tīrīšanas risinājumus.

 

Mēs lūdzam visiem kajīšu viesiem izmest jebkādus suņu atkritumus pirms došanās prom no kajītes.

Nē. Īpašniekiem ir stingri aizliegts mazgāt savus mājdzīvniekus kajītēs. Dušas izmantošana šādiem nolūkiem var radīt problēmas ar kanalizāciju un nepieciešamību slēgt šo kajīti apkalpošanai, šādā gadījumā Jūs būsiet atbildīgs(-a) par jebkādiem radītajiem zaudējumiem.  

Jā, Jūsu mājdzīvniekam jābūt veiktām visām vakcinācijām un veiktai apstrādei pret blusām.

Ceļotājiem ar alerģiju pret mājdzīvniekiem nevajadzētu nekādā gadījumā rezervēt kajīti ceļošanai ar mājdzīvniekiem.  

Jums būs jāapmaksā izdevumi par jebkādiem bojājumiem mēbelēm vai gultas piederumiem. Mūsu uzņēmējdarbības noteikumos norādīts: Mēs neuzņemamies nekādu atbildību par saistībām vai izdevumiem, ko Jūsu mājdzīvnieks izraisījis uz klāja. Jūs piekrītat, ka gadījumā, ja kāds tiek ievainots vai notiek negadījums, ko izraisījis Jūsu mājdzīvnieks, par Jums var tikt ziņots attiecīgajām iestādēm, kā arī dažos gadījumos var iestāties krimināla vai cita juridiska atbildība.