Rezervēt biļeti

Sīkdatnes un žurnālfaili

Sīkdatnes un žurnālfaili


Sīkdatnes ir tīmekļa servera nosūtīta neliela teksta virkne klientam (parasti tīmekļa pārlūkprogrammai), kura tiek saglabāta lietotāja datorā kā parasts fails. Šajā mājas lapā sīkdatnes tiek izmantotas vien dažās vietās, lai atvieglotu mājas lapas lietošanu. Izmantojot sīkdatnes netiek ievākta jebkāda informācija par jums.


Žurnālfaili palīdz mums dokumentēt kā mājas lapas apmeklētājs to izmanto, informācija tiek izmantota mājas lapas satura uzlabošanai. Žurnālfaili nesatur jūsu personisko informāciju vai informāciju par citām jūsu apmeklētām vietnēm.


Šī mājas lapa izmanto Google Analytics, tīmekļa analītisko pakalpojumu, kuru piedāvā Google, Inc. („Google”). Google Analytics izmanto sīkdatnes, kuras tiek saglabātas lietotāja datorā, lai palīdzētu mājas lapai analizēt lietotāju darbības. Sīkdatņu ģenerētā informācija (ieskaitot jūsu IP adresi) tiek nosūtīta un glabāta „Google” serveros ASV. „Google” šo informāciju izmanto, lai analizētu iemeslus mājas lapas apmeklēšanai, izveidotu pārskatus par mājas lapas darbībām, kas ir nepieciešama to uzturētājiem. „Google” ir tiesības šo informāciju nodot trešajām pusēm, ja to paredz likums vai, ja trešā puse veic datu apstrādi „Google” vārdā. „Google” nesaistīs jūsu IP adresi ar citiem uzglabātajiem datiem. Jūs varat atteikties izmantot sīkdatnes to atzīmējot sava interneta pārlūka iestatījumos, taču ņemiet vērā, ka tādā gadījumā var nebūt iespējams izmantot pilnu mājas lapas funkcionalitāti. Izmantojot šo mājas lapu jūs piekrītat iepriekš atrunātajiem „Google” datu izmantošanas principiem.