Rezervēt biļeti
Ventspils - Travemunde  259 Eiro

Auto + 4 personas + Kajīte

Transportlīdzeklis + 4 personas + kajīte.


jaunais_banneris

Uz Vāciju bez bagāžas ierobežojumiem! Vēlies pavadīt sniegotas brīvdienas Alpu vai citos Eiropas ziemas kūrortos? Kravā somas, ķer visu nepieciešamo ziemas sporta aktivitātēm un dodies brīvdienās ar Stena Line prāmjiem no Ventspils uz Travemindi. Ietaupi laiku un degvielas izdevumus, jo prāmis no Ventspils uz Vāciju tevi nogādās 25 stundās, bet pēc tam – visa Eiropa Tavā rīcībā.

 

Melns klikšķis mazs No 29. septembra līdz 28. februārim rezervē braucienu maršrutā Ventspils – Travemunde par  nemainīgu cenu – četrvietīga kajīte bez  loga četriem cilvēkiem ar automašīnu tikai par 259 euro!

 Melns klikšķis mazs Rezervāciju ir iespējams veikt visā Latvijas teritorijā (licenzētās ceļojumu aģentūrās, Stena Line prāmju termināļos Liepājā un Ventspilī un pa telefonu +371 63622999), kā arī: www.stenaline.lv

 Melns klikšķis mazs Ja rezervē braucienu četriem pieaugušajiem vai bērniem, bet līdzi brauks arī zīdainis līdz trīs gadu vecumam, tad lūgums veikt rezervāciju pa telefonu +371 63622999

Melns klikšķis mazs Ja rezervācija tiek veikta pa telefonu, tad tiek piemērota maksa 5 eiro apmērā.

 

Melns klikšķis mazs Piedāvājums spēkā līdz 28.februārim.

Melns klikšķis mazs  Par biļetēm, kas iegādātas akcijas ietvaros, nauda netiek atmaksāta, bet ir iespējams bez maksas mainīt ceļojuma datumus.

 

 

REZERVĒ TAGAD!