Rezervēt biļeti

Ceļo uz Nīneshamni Zviedrijā.

Nīneshamne ir pilsēta, kas atrodas Zviedrijā, Stokholmas lēnē, Nīneshamnas komūnā. Nīneshamnā 2010. gadā bija 13 510 iedzīvotāji. Stena Line nodrošina prāmju satiksmi no Ventspils uz Nineshamni sešas reizes nedēļā.


Lai arī reģionā kopš 19. gadsimta vidus labā novietojuma dēļ atrodas osta, kas vēl joprojām turpina attīstīties, pašā Nīneshamna uzplaukums sākās vien 1901. gadā, kad no Nīneshamnu uz Stokholmu tika atklāts dzelzceļš, kurš savieno abas pilsētas.

20. gadsimta sākumā, Nīneshamne kļuva pazīstama arī kā pilsēta, kas ir slavena ar dažādiem SPA centriem, tomēr vairums šo centru tika slēgti pirmā pasaules kara beigās.

1912. gadā Nīneshamna bija norises vieta vasaras Olimpisko spēļu regatei.Amatniecības tirdziņš un citas izklaides.

Katru vasaru tiek organizēti ostas svētki un amatnieku tirdziņš. Pasākumu laikā Stokholmas maršrutā pārvadājumus bieži veic tvaika vilciens. Vasarā osta ir pārpildīta ar dažāda izmēra laivām, kā arī ostā valda vietējo iedzīvotāju un tūristu radīta kņada. Pieejamas dažādas ēstuves un veikaliņi, kur var iegādāties vietējo produkciju. Pilsēta lielākoties ir modernizēta, tāpēc sastopamās ēkas var nešķist ļoti saistošas. Pilsētas centrā atrodas bibliotēka un kinoteātris, kā arī veikali, ēstuves un vietējie tirdziņi, par to var vairāk uzzināt sazinoties ar tūrisma informācijas centru: 08-520 737 00.

Nīneshamnā darbojas Stokholmas (Pendeltåg) dzelzceļa stacija, kā arī autobusi dažādos maršrutos.

Economy

Zemākais cenu tarifs, ja rezervācija tiek atcelta, biļetes vērtība netiek atmaksāta.


Cena no  €49


Flexi

Rezervē un maksā.Ja rezervācija tiek atcelta līdz 24 stundām pirms atiešanas, klientam tiek atmaksāta pilna biļetes vērtība.  


Cena no  €59


Apmeklē Gotlandes salu

Nīneshamna, kas atrodas 60 km uz dienvidiem no Stokholmas, ir Zviedrijas sauszemes daļa, no kuras ar prāmi iespējams nokļūt arī Gotlandes salā. Vasarās Gotlande ir ļoti populārs galamērķis tūristiem.