Rezervēt biļeti

Svētku laikā ceļo ar Santa Line

Padari savu ceļojumu neaizmirstamu gan sev, gan saviem draugiem un ģimenei. Iepērcies uz klāja un pārsteidz savus mīļos ar jaukām Ziemassvētku dāvanām.


Santa Line
Santa Line

Jūs gaida labākie cenu piedāvājumi, ceļojot visos Stena Line maršrutos. Izbaudiet nesteidzīgu un priekpilnu Ziemassvētku iepirkšanos. Neaizmirstiet palutināt arī sevi: uz klāja piedāvājam dzērienus un dažādus našķus par pievilcīgām cenām.

 

Sekojiet mums Stena Line Latvija Facebook lapā, nepalaidiet garām lieliskus piedāvājumus un piedalieties konkursā visa decembra garumā.

 

Ikviens ir pelnījis nedaudz Extra - jo īpaši Ziemassvētkos.

ģimene
Nīneshamne - Ventspils

Stena Line nodrošina prāmju kustību no Ventspils uz Nīneshamnu. Ceļojot ar savu automašīnu jums būs iespējams ērti un brīvi pārvietoties, kad vien vēlaties, turklāt bez bagāžas ierobežojumiem.


Cena no  €69


ģimene
Nīneshamne - Liepāja

Izbaudiet brīvības sajūtu ceļojot ar savu automašīnu, ierodoties Zviedrijā variet doties kurp vien vēlaties, ceļojot ar automašīnu nav nekādu bagāžas ierobežojumu!


Cena no  €69


ģimene
Traveminde - Ventspils

Mūsu prāmis aizvedīs tevi uz Travemindi divdesmit septiņās stundās! Uz klāja ir iespējams pavadīt laiku restorānā, bārā vai uz atklātā klāja. Veikalā var iegādāties kādu suvenīru tuviniekiem.


Cena no  €69


Traveminde - Liepāja

Prāmis "URD" kursē maršrutā Liepāja – Traveminde. Uzziniet par iespējām uz mūsu prāmjiem. Pieejamas dažādu kategoriju kajītes, veikals, bārs un restorāns.


Cena no  €79


Santa Line
Esiet sveicināti, jūrnieki!

Palīdziet kapteinim Kenetam aizbiedēt kaijas, savienot prāmju maršrutus, izkraut sūtījumus, kā arī palīdziet citos svarīgos uzdevumos! Piedalieties sacensībās, uzveiciet draugus un ģimenes locekļus. Pelniet spēles monētas un tērējiet tās veikalos uz kuģa klāja.


Santa Line
Adventes kalendārs


Esam sagatavojuši Jums dāvanas! Esiet kopā ar mums līdz Ziemassvētkiem, un katru dienu spēlējot “Gaming line” piedalieties Adventes kalendārā, kur iespējams laimēt vērtīgas balvas!