Pasūtīt

Privātuma Atruna

Aicinām iepazīties ar Stena Line Privātuma Atrunu

STENA LINE PRIVĀTUMA ATRUNA

Stena Line („Stena Line”) ciena jūsu privātumu. Šī Privātuma Atruna paskaidro kā tiek izmantota privātā informācija, kuru jūs mums sniedzat mājas lapā. Privātuma Atruna ir paredzēta jūsu aizsardzībai, informējot jūs par to, kāda privātā informācija tiek ievākta, kā mēs to apstrādājam, ar ko mēs to dalām un kādas ir informācijas ievākšanas metodes. Stena Line mājas lapas lietošana ir pakļauta šai Privātuma Atrunai.

Datu pārraugs un apstrādātājs ir Stena Line Scandinavia AB, kas atrodas Gēteborgā, Zviedrijā.

Informācija, kuru mēs ievācam

Stena Line var jautāt jūsu personisko informāciju, kad:

  • piesakieties savā e-pastā saņemt speciālos piedāvājumus;
  • piesakieties lojalitātes programmā eXtra;
  • veiciet rezervāciju tiešsaistē;
  • izveidojat lietotāja profilu veicot rezervāciju tiešsaistē;
  • piedalieties akcijās;
  • aizpildiet aptaujas vai piesakieties saņemt bukletus.

 

Kādēļ mēs ievācam šo informāciju?

Informācija tiek izmantota Stena Line sniegto pakalpojumu uzlabošanai.

Personisko datu un informācijas ievākšana ir ierobežots un brīvprātīgs process, kas palīdz jums atrast produktus un pakalpojumus, kuri vislabāk atbilst tieši jūsu vajadzībām. Kā lietotājs jūs varat izvēlēties saņemt no mums informāciju, lai tas būtu iespējams, par jums nepieciešama tikai pamatinformācija

Papildinformācija netiek ievākta bez jūsu atļaujas, kā arī jūs vienmēr varat atjaunināt mums sniegto personisko informāciju vai arī atteikties no turpmākas informācijas saņemšanas.

Sīkdatnes un žurnālfaili

Sīkdatnes ir tīmekļa servera nosūtīta neliela teksta virkne klientam (parasti tīmekļa pārlūkprogrammai), kura tiek saglabāta lietotāja datorā kā parasts fails. Šajā mājas lapā sīkdatnes tiek izmantotas vien dažās vietās, lai atvieglotu mājas lapas lietošanu. Izmantojot sīkdatnes netiek ievākta jebkāda informācija par jums.

Žurnālfaili palīdz mums dokumentēt kā mājas lapas apmeklētājs to izmanto, informācija tiek izmantota mājas lapas satura uzlabošanai. Žurnālfaili nesatur jūsu personisko informāciju vai informāciju par citām jūsu apmeklētām vietnēm.

Šī mājas lapa izmanto Google Analytics, tīmekļa analītisko pakalpojumu, kuru piedāvā Google, Inc. („Google”). Google Analytics izmanto sīkdatnes, kuras tiek saglabātas lietotāja datorā, lai palīdzētu mājas lapai analizēt lietotāju darbības. Sīkdatņu ģenerētā informācija (ieskaitot jūsu IP adresi) tiek nosūtīta un glabāta „Google” serveros ASV. „Google” šo informāciju izmanto, lai analizētu iemeslus mājas lapas apmeklēšanai, izveidotu pārskatus par mājas lapas darbībām, kas ir nepieciešama to uzturētājiem. „Google” ir tiesības šo informāciju nodot trešajām pusēm, ja to paredz likums vai, ja trešā puse veic datu apstrādi „Google” vārdā. „Google” nesaistīs jūsu IP adresi ar citiem uzglabātajiem datiem. Jūs varat atteikties izmantot sīkdatnes to atzīmējot sava interneta pārlūka iestatījumos, taču ņemiet vērā, ka tādā gadījumā  var nebūt iespējams izmantot pilnu mājas lapas funkcionalitāti. Izmantojot šo mājas lapu jūs piekrītat iepriekš atrunātajiem „Google” datu izmantošanas principiem.

Izvēlētais saturs

Informāciju, kuru saņemam no jums, mēs izmantojam jūsu profila attīstīšanai, tādējādi nodrošinot, ka katru reizi, kad apmeklējat mūsu mājas lapu vai saņemat e-pastu ar Stena Line jaunumiem, redzamā informācija ir saistoša tieši jums.

Stena Line izmanto tīmekļa datu plūsmas pārskata rīku, lai savāktu un apkopotu vispārēju informāciju par datu plūsmu mūsu mājas lapā. Šī informācija ir pieejama tikai un vienīgi kopējā formātā.

Biļešu pasūtīšana tiešsaistē

Veicot rezervāciju vai pasūtot bukletu tiešsaistē, Stena Line jūs lūgs dalīties ar personas datiem, lai izpildītu izvēlēto pieprasījumu. Jūsu sniegtie dati, to skaitā jūsu pirkumu vēsture un informācija par pakalpojumu izmantošanu, tiek saglabāti. Stena Line nesaglabā jūsu kredītkartes datus.

Stena Line jums nesūtīs reklāmas materiālus, ja neesat atzīmējis, ka vēlaties lai ar jums sazinās tirgvedības nolūkos.

Trešās puses

Stena Line nepārdod un nenodod jūsu personisko informāciju trešajām pusēm. Piekrītot Stena Line saziņai tirgvedības nolūkos, jūs saņemsiet reklāmas informāciju vienīgi no Stena Line.

Personiskās informācijas maiņa

Katrā e-pastā, ko saņemsiet, būs pieejama saite uz jūsu profilu, lai to atjauninātu. Savu personisko informāciju varat ievadīt arī izmantojot sadaļu „Manas lapas”, ja esiet izveidojis lietotāja profilu veicot rezervāciju tiešsaistē. Izmaiņas ir iespējams veikt arī sazinoties ar mums rakstot uz info.lv@stenaline.com.

Atteikšanās

Atteikties no informācijas saņemšanas ir pavisam vienkārši. Saņemot e-pastu no Stena Line redzēsiet iespēju „Atteikties”. Atteikties iespējams arī rakstot e-pastu uz info.lv@stenaline.com. Lai izpildītu atteikšanās pieprasījumu nepieciešams norādīt vārdu, uzvārdu, adresi un e-pasta adresi.

Atsakoties saņemt tirgvedības informāciju, jūs turpināsiet saņemt rezervāciju apstiprinājumus, kā arī, ja esiet lojalitātes programmas biedrs, turpināsiet saņemt informāciju par jaunumiem programmā.