Rezervēt biļeti

10% atlaide jaunajam Premium tarifam!

Izmēģini jauno Premium tarifu ar 10 % atlaidi!


10% atlaide jaunajam Premium tarifam!
10% atlaide jaunajam Premium tarifam!

Premium tarifam ir vislabākie un elastīgākie rezervāciju veikšanas un atcelšanas nosacījumi. Rezervāciju atceļot vismaz divas stundas pirms prāmja atiešanas, nauda tiks pilnība atmaksāta. Ka arī, par atiešanas datuma, laika, virziena un maršruta maiņu netiks piemērota komisijas maksa. Un tas vēl nav viss! Cenā iekļautas arī brokastis un prioritāra uzbraukšana un nobraukšana no prāmja.


Papildus informācija par piedāvājumu:

Melns klikšķis mazs   Atlaide tiek piemērota tikai tām rezervācijām, kas veiktas piedāvājuma “Premium tarifam -10 %” ietvaros no 2016-06-27 līdz 2016-08-23. Vietu skaits ierobežots.

Melns klikšķis mazs   Atlaide tiek piemērota visiem braucieniem līdz 2016-12-11 (ieskaitot) virzienos Ventspils - Nīneshamne, Liepāja - Nīneshamne un Ventspils - Traveminde prāmjiem Scottish Viking un Stena Flavia. Atlaide tiek piemērota tikai Premium tarifam – transportlīdzeklis + pasažieri.

Melns klikšķis mazs   Atlaide tiek piemērota tikai rezervācijām, kas veiktas Latvijā (pilnvarotās tūrisma aģentūrās, Stena Line prāmju terminālī vai arī zvanu centrā, zvanot pa tālruni + 371 636 22 999) vai arī www.stenaline.lv.

Melns klikšķis mazs   Atlaide tiek piemērota tikai Premium tarifam un atiešanām, kas minētas nosacījumos, atlaide netiek piemērota citiem pakalpojumiem, piemēram, kajītēm, maltītēm utt.

Melns klikšķis mazs   Atlaide 10% apmēra tiek aprēķināta no rezervācijas veikšanas brīdī spēkā esošās Premium tarifa cenas pasažieriem (līdz pat 8 pasažieriem), automašīnām un piekabēm.

Melns klikšķis mazs   Atlaide netiek piemērota neatmaksājamām komisijas maksām.