Lūdzu, ņemiet vērā

Pirms došanās ceļā uzziniet jaunākos ceļojuma ieteikumus un ieceļošanas prasības.

Prasības ceļošanai

Tā kā Apvienotā Karaliste un Eiropa ir atvērušas savas robežas, ir svarīgi pārzināt jaunākos oficiālos ceļošanas ieteikumus, tostarp par ieceļošanas un testēšanas prasībām Jūsu galamērķī.  Ceļošanas ierobežojumi var bieži mainīties, tādēļ pirms rezervācijas veikšanas un ceļojuma ir svarīgi pārbaudīt oficiālās valsts vietnes, lai pārliecinātos, ka pārzināt visjaunāko informāciju un ieteikumus. Turpmāk ir sniegtas saites uz šīm valsts vietnēm. 

 

Pirms ceļojuma, lūdzu, pārliecinieties, ka Jums ir visa nepieciešamā COVID-19 dokumentācija, lai ieceļotu valstī, uz kuru dodaties, jo bez tās Jūs, iespējams, nevarēsiet ceļot.  Jūs esat atbildīgi par to, lai visiem ceļojošajiem pasažieriem būtu visi nepieciešamie dokumenti.

 

Jūsu labsajūta ir mūsu galvenā prioritāte.  Lasiet vairāk par mūsu uzlabotajiem drošības pasākumiem šeit, mūsu lapā Ceļojiet droši.

Izvēlieties savu galamērķi turpmāk

Ceļojot uz Lielbritāniju

Apmeklējiet https://www.gov.uk/uk-border-control, lai uzzinātu jaunākos ieteikumus un prasības ceļošanai.

Ceļojot uz Dāniju

Apmeklējiet https://en.coronasmitte.dk/rules-and-regulations/entry-into-denmark, lai uzzinātu jaunākos ieteikumus un prasības ceļošanai.

Ceļojot uz/no Francijas

Apmeklējiet https://www.gouvernement.fr/info-coronavirus, lai uzzinātu jaunākos ieteikumus un prasības ceļošanai.

Ceļojot uz Vāciju

PASAŽIERIEM, KURI CEĻO UZ VĀCIJU MARŠRUTĀ LIEPĀJA-TRĀVEMINDE

 

Lai ceļotu uz Vāciju, visiem pasažieriem sākot no 12 gadu vecuma ir jāuzrāda sadarbspējīgs digitālais EU Covid-19 vakcinācijas sertifikāts, kas apliecina pabeigtu vakcinācijas kursu, sadarbspējīgs pārslimošanas sertifikāts vai apliecinājums par negatīvu Covid-19 testa rezultātu.

 

Par derīgu tiek uzskatīts PCR Covid-19 tests vai Covid-19 antigēna tests, kas veikts ne agrāk kā 48 stundas pirms ieceļošanas Vācijā. Testa rezultātam jābūt angļu vai vācu valodā.

 

Apmeklējiet https://www.auswaertiges-amt.de/de/ReiseUndSicherheit/covid-19/2296762, lai uzzinātu jaunākos ieteikumus un prasības ceļošanai.

Ceļojot uz Īriju

Apmeklējiet https://www.gov.ie/en/publication/77952-government-advice-on-international-travel, lai uzzinātu jaunākos ieteikumus un prasības ceļošanai.

Ceļojot uz Latviju

No 1.aprīļa ir atcelta prasība uzrādīt vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu vai negatīvu testa rezultātu, ieceļojot Latvijā.

 

Apmeklējiet https://www.mfa.gov.lv/en/information-travellers-latvia-provisions-preventing-spread-covid-19, lai uzzinātu jaunākos ieteikumus un prasības ceļošanai.

Ceļojot uz Nīderlandi

Apmeklējiet https://www.government.nl/topics/coronavirus-covid-19/visiting-the-netherlands-from-abroad, lai uzzinātu jaunākos ieteikumus un prasības ceļošanai.

Ceļojot uz Poliju

Apmeklējiet https://www.gov.pl/web/coronavirus/travel, lai uzzinātu jaunākos ieteikumus un prasības ceļošanai.

Ceļojot uz Zviedriju

PASAŽIERIEM, KURI CEĻO UZ ZVIEDRIJU MARŠRUTĀ VENTSPILS-NĪNASHAMNA

 

Saskaņā ar Zviedrijas valdības lēmumu, no 9.februāra tiek atcelti vairāki ierobežojumi ieceļotājiem. Pasažieriem, kuri ceļo maršrutā Ventspils-Nīnashamna, nepieciešams uzrādīt tikai ceļošanai derīgu personu apliecinošu dokumentu - pasi vai ID karti. Citas prasības, kā piemēram, vakcinācijas sertifikāta vai pārslimošanas sertifikāta uzrādīšana un testa rezultāta uzrādīšana vairāk nav spēkā.

 

Apmeklējiet https://www.krisinformation.se/en/hazards-and-risks/disasters-and-incidents/2020/official-information-on-the-new-coronavirus/travel-restrictions, lai uzzinātu jaunākos ieteikumus un prasības ceļošanai.

 

Apmeklējiet mūsu sadaļu Biežāk uzdotie jautājumi, lai izlasītu informāciju par derīgiem personu apliecinošu dokumentu veidiem.