Hanko

Izmantojiet priekšrocības, ceļojot uz Somiju ar Stena Line un ieplānojiet ceļojumu ar automašīnu, iekļaujot mūsdienīgu pilsētu, vēsturiskas vietas un pārsteidzošus nacionālos parkus, un neaizmirstiet par laiku, kas nepieciešams, lai pa ceļam nogaršotu svaigo pārtiku un izmēģinātu enerģiju sniedzošās pirtis!

 

Mazāk nekā divu stundu braucienā no Helsinkiem – Hanko ir ērti novietota osta Stena Line ceļotājiem, kuri ierodas Somijā. Tomēr nevajag uzreiz steigties prom! Pilsētiņa vēsturiski ir veidojusies kā lielisks vasaras ceļojumu galamērķis.

 

Hanko pieder Somijas saulainākās vietas tituls. No 19. gadsimta līdz pat Somijas neatkarīgas iegūšanai 1917. gadā pilsētu bija iecienījuši bagāti tūristi. Vēl šodien apmeklētāji var izbaudīt viesnīcu Regatta Spa un Hangon Casino, plaši pazīstamu restorānu jūras krastā, kas apkalpo klientus 150 gadus.

 

Katru jūliju pilsētā ierodas burātāju pūļi uz Hangon regati (un tās slavenajām ballītēm), savukārt sērfotāji un vindsērifisti izbauda apstākļus Somijas vistālākajā dienvidu punktā.

 

Ar 130 kilometru garu piekrasti Hanko ir lieliska vieta tiem, kuri meklē līcīti, vai salu, kur pavadīt laiku vienatnē. Pilsētas robežās šeit ir vairāk nekā 90 mazu salu un saliņu. Piekrastes kruīzi no ostas ir populārs veids kā iepazīt arhipelāgu.

 

Neaizmirstamai pieredzei pavadiet nakti Ziemeļvalstu augstākajā bākā Bengtskär, vērojiet jūras viļņošanos.

 

Savvaļas cienītāji izbaudīs laiku vērojot putnus, kuri pulcējas ragā to migrācijas laikā pāri Somijas līcim, un arhipelāga tālākajās salās bieži vien ir manīti roņi.

 

KO VĒL REDZĒT?

Tuvumā esošās pilsētas piedāvā Somijas bagātā mantojuma garšu: no Raasepori viduslaiku pils un Mustion Linna muižas ēkas līdz amatnieku ciematiem Fiskars un Billnäs, kā arī labi saglabātajām amatnieku prasmēm Tammisaari koka mājās.

 

Ar Hanko vieglo piekļuvi Helsinkiem un dienvidu piekrastei, pasakainas brīvdienas Somijā sākas ar Stena Line.

Izmantojiet priekšrocības, ceļojot uz Somiju ar Stena Line un ieplānojiet ceļojumu ar automašīnu, iekļaujot mūsdienīgu pilsētu, vēsturiskas vietas un pārsteidzošus nacionālos parkus, un neaizmirstiet par laiku, kas nepieciešams, lai pa ceļam nogaršotu svaigo pārtiku un izmēģinātu enerģiju sniedzošās pirtis...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Ceļojiet tieši no Nīnashamnas uz Hanko

Izbaudiet ceļojumu uz Somiju

No 72 € vienā virzienā, auto, autovadītājs un sēdvieta

Ceļojiet tieši no Nīnashamnas uz Hanko

Izbaudiet ceļojumu uz Somiju

No 72 € vienā virzienā, auto, autovadītājs un sēdvieta

Uzziniet vairāk par galamērķiem

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.