Rezervēt biļeti

Ceļošana ar mājdzīvniekiem

Uzziniet, kas jāņem vērā, ja ceļojumā ņemsiet līdzi arī mājdzīvnieku

Kopā ar mājdzīvnieku iespējams ceļot visos Stena Line piedāvātajos maršrutos no Latvijas, tomēr uz katra no prāmjiem ir atšķirīgas piedāvātās iespējas mājas mīluļu transportēšanai:


Maršruts  Prāmis  Krātiņi (uz atklāta klāja)  Speciālas kajītes  Atļauts mājdzīvnieku atstāt automašīnā 

Ventspils - Nīnashamna
Nīnashamna - Ventspils

Stena Flavia
6 6 Atļauts
Stena Livia
6 0 Atļauts

Liepāja - Trāveminde

Trāveminde - Liepāja

Stena Gothica
0 5 Nav atļauts
Urd
0 2 Nav atļauts

Mājdzīvnieku pārvadāšanu var pieteikt, veicot rezervāciju Stena Line mājas lapā www.stenaline.lv vai pa tālruni klientu apkalpošanas centrā. Mājdzīvniekus krātiņā vai atstājot transportlīdzeklī atļauts pārvadāt laika periodā no 01.05. līdz 30.09. Pārvadājot mājdzīvniekus transportlīdzeklī, tos ir iespējams apmeklēt kopā ar apkalpojošo personālu, savlaicīgi informējot kuģa apkalpi prāmja reģistratūrā. Ziemas periodā (01.10. - 30.04.) mājdzīvniekus iespējams pārvadāt tikai rezervējot mājdzīvnieku pārvadāšanai paredzētās kajītes. Maksimālais skaits mājdzīvnieku vienā kajītē – 5 mājdzīvnieki. Drošības apsvērumu dēļ, pārvietojoties ar mājdzīvnieku publiskās vietās, dzīvniekam jāuzliek uzpurnis vai tam jāatrodas pārnēsājamā, slēgtā krātiņā. Pasažieriem, kas ceļo kopā ar mājdzīvniekiem, jāierodas arī reģistratūrā uz prāmja, lai precīzāk iepazītos ar mājdzīvnieku pārvadāšanas noteikumiem pārbrauciena laikā.


Rezervācijā obligāti jānorāda atbilstošs mājdzīvnieku skaits! Dzīvniekiem līdzi jābūt uzpurnim vai krātiņam, kā arī nepieciešamajiem dokumentiem, lai šķērsotu robežu:

• Eiropas Savienībā derīgai dzīvnieku pasei;

• Dzīvniekos jābūt ievadītām mikroshēmām! Mikroshēmai jāatbilst ISO Standard 11784 vai Annex A, ISO Standard 11785;

• Dzīvniekiem jābūt vakcinētiem pret trakumsērgu.

• Zviedrijas Karalistes teritorijā nedrīkst ievest kucēnus, kas jaunāki par sešpadsmit nedēļām.


Sīkāka informācijas par nepieciešamiem dokumentiem un pārbaudēm, kas nepieciešamas, lai ceļotu ar mājdzīvnieku, pieejama pie specializēta vetārsta.