Rezervēt biļeti

Informācija medijiem

Jaunākās ziņas par Stena Line uzņēmumu

Par Stena Line


Stena Line ir viena no vadošajām prāmju kompānijām Eiropā ar 37 kuģiem un 17 maršrutiem Ziemeļeiropā, katru gadu nodrošinot 25 000 reisus. Stena Line ir svarīga Eiropas loģistikas tīkla sastāvdaļa, un tā izstrādā jaunus kombinēto kravu pārvadājumu risinājumus, apvienojot dzelzceļa, autoceļu un jūras transportu. Stena Line ir arī nozīmīga loma tūrisma nozarē Eiropā, jo tiek nodrošināti arī pasažieru pārvadājumi. Stena Line ir ģimenes uzņēmums, dibināts 1962.gadā; galvenā mītne ir Gēteborgā, Zviedrijā. Stena Line strādā 4 300 darbinieki un gada apgrozījums ir 14 miljardi zviedru kronu (SEK).


Par Stena AB


Stena Line ir daļa no Stena AB grupas, kurā strādā aptuveni 16 000 darbinieku un gada apgrozījums ir aptuveni 37 miljardi Zviedrijas kronu.Kontaktinformācija presei

Stena Line Preses birojs


Tālrunis: +46 (0) 31 - 85 85 32

E-pasts: press@stenaline.com

Mājaslapa: www.stenaline.com/media


Stena Livia - prāmis maršrutā Liepāja-Trāveminde
09.04.2021. Stena Livia pievienojas Baltijas jūras flotei

Baltijas jūras floti papildina jauns prāmis - Stena Livia. Vispirms Stena Livia aprīļa vidū piebiedrosies prāmim Stena Flavia un kursēs maršrutā Nīnashamna-Ventspils. Vēlāk šī gada laikā, abi prāmji tiks novirzīti maršrutā Trāveminde-Liepāja.


Sieviete - Stena Line darbiniece uz kuģa klāja
08.03.2021. Stena Line mērķis - uzņēmums ar visdaudzveidīgāko personālu

Stena Line uzstāda ambiciozu mērķi līdz nākamā gada beigām sasniegt 30% sieviešu īpatsvaru visos vadošajos amatos.


Stena Flavia prāmis Ventspils ostā
01.02.2021. Stena Line Ventspilī paraksta ilgtermiņa līgumu

Uzņēmumi "Stena Line" un "Noord Natie Ventspils Terminals” (NNVT) ir parakstījuši līgumu uz 20 gadiem, vienojoties par pastāvīgu prāmju satiksmi no Ventspils brīvostas.


Prāmis Stena Scandica dokos
11.12.2020. Atklāti vārdi kuģiem, kas kursēs Baltijas jūrā

Stena Line paziņo vārdus abiem modernajiem RoPax prāmjiem, kas 2021.gadā uzsāks pārvadājumus maršrutā starp Nīnashamni Zviedrijā un Ventspili Latvijā.