Prāmis uz Hanko un Nīnashamnu

Ceļojiet starp Nīnashamnu Zviedrijā un Hanko Somijā – Stena Line jaunākajā maršrutā, kas uzsāks darbību aprīlī. Ceļojiet ērti starp leģendārajām Zviedrijas un Somijas piekrastēm 13 stundas ilgā braucienā uz prāmju Urd un Stena Gothica klāja. Maršrutā izbaudīsiet ērtas sēdvietas, gardas maltītes un dzērienus, kā arī brīnišķīgus skatus no atvērtā klāja. Rezervējiet personisko kajīti papildu atpūtai un privātumam – mēs piedāvājam arī mājdzīvniekiem draudzīgas kajītes. Šis maršruts ir jaunākais veids, kā nodrošinām ērtus savienojumus pasažieriem visā Eiropā. Laipni lūdzam uz klāja! 

 

No Nīnashamnas uz Hanko – ātrākais ceļš uz Somiju

Hanko ostas pilsēta, kas atrodas Somijas dienvidu piekrastē, ir Ziemeļvalstu kultūras un daba krāšņuma mājoklis. Nelielā osta, kas atrodas divu stundu brauciena attālumā no Helsinkiem, piedāvā ieskatu somu dzīvesveidā, sākot no valstij raksturīgā omulīguma (hygge) līdz brīnumainajām dabas ainavām un pasaules klases somu virtuvei. Jūsu Somijas piedzīvojums sākas Hanko, lai gan tajā ir tik daudz, ko redzēt un darīt, ka, iespējams, pavadīsiet visu ceļojumu, izpētot tās unikālo šarmu. 

 

Atklājiet Somijas dienvidu piekrasti

Hanko – vistālāk dienvidos esošā pilsēta Somijas sauszemes daļā – ir aktīvs kultūras centrs, kas lepojas ar 130 km garu piekrastes līniju, kurā ir neskaitāmas burvīgas pludmales. Tā ievērojami atšķiras no Somijas rosīgās galvaspilsētas Helsinkiem, apvienojot mazpilsētas šarmu ar pilnīgi unikālu pieredzi. Izpētiet burvīgas pārgājienu takas, apskatiet jūras arhipelāga dabas pērles vai vienkārši gozējieties saulē kādā no Somijas iecienītākajām pludmalēm. 

 

Dodieties atvaļinājumā ar automašīnu no Hanko uz Nīnashamnu

Nīnashamna, kas atrodas Zviedrijas gleznainajā Sēdertērnas pussalā, ir populārs vietējo iedzīvotāju un tūristu galamērķis. Neatkarīgi no tā, vai dodaties izbaudīt Stokholmas unikālo lielpilsētas dzīvesveidu, apmeklēt arhipelāga salas vai apceļot Zviedrijas dienvidaustrumus, Nīnashamna ir lielisks bāzes punkts neaizmirstamam atvaļinājumam. 

 

Iepazīstiet Nīnashamnu un Zviedrijas austrumu piekrasti

Nīnashamna piedāvā satriecošākās pārgājienu takas valstī, kas ir slavena ar savas dabiskas krāšņumu. Šīs takas piedāvā unikālas ainavas un bezgalīgas foto iespējas. Burvīgās ostas pilsētas apkārtnē ir neskaitāmas salas, kuras var izpētīt, pārvietojoties kajakā, savukārt rosīgā galvaspilsēta Stokholma ir vienas stundas brauciena attālumā. Šis brauciens kļūs vēl neaizmirstamāks, ja pa ceļam piestāsiet mierpilnajā Tīrestas nacionālajā parkā. 

Ceļojiet starp Nīnashamnu Zviedrijā un Hanko Somijā – Stena Line jaunākajā maršrutā, kas uzsāks darbību aprīlī. Ceļojiet ērti starp leģendārajām Zviedrijas...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Ceļojiet ar prāmjiem Urd un Stena Gothica

uz Nīnashamnu un Hanko

No 72 € vienā virzienā, auto un autovadītājs

Izbraukšana
Pienākšana
Ilgums
Reģistrēšanās reisam tiek slēgta
PRĀMIS
Statuss

Prāmji šajā maršrutā

  • Urd
  • Stena Gothica

Ostu atrašanās vietas

Ceļojiet mūsu jaunajā maršrutā no Hanko uz Nīnashamnu! Hanko osta atrodas Somijas dienvidu krastā. Sauszemes piekļuve ostai ir pa Main Gate ceļu, kas atrodas pretī tirgus laukumam Korsmaninkatu ielā.

Skatīt lapu Hanko osta

Mūsu prāmji atiet no jaunā Norvik termināļa, kas atrodas 4 km (10 minūšu brauciena) attālumā no Nīnashamnas centra. No dzelzceļa/autobusu stacijas uz jauno termināli ir pieejami taksometra pakalpojumi.

Skatīt lapu Nīnashamnas osta

Ceļojiet ar prāmjiem Urd un Stena Gothica

uz Nīnashamnu un Hanko

No 72 € vienā virzienā, auto un autovadītājs

Atiešana
Atgriešanās

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.