Prāmis uz Hanko un Nīnashamnu

Izbaudiet ērtu ceļojumu Stena Line jaunākajā maršrutā starp Nīnashamnu, Zviedrijā, un Hanko, Somijā. Ceļojot ar Urd vai Stena Gothica, varat izmantot laiku, lai baudītu brīnišķīgos jūras skatus. Uz klāja varat doties pastaigā pa atvērto klāju, vai arī atpūsties iekštelpās. Nobaudiet maltīti mūsu restorānā, malkojiet dzērienu bārā un rezervējiet kajīti, lai atpūstos privātā atmosfērā. Prāmji Urd un Stena Gothica Jūsu četrkājainajiem draugiem piedāvā pat mājdzīvniekiem draudzīgas kajītes! Mūsu jaunākais maršruts ir vēl viens veids, kā mēs savienojam pasažierus visā Eiropā. Laipni lūdzam uz klāja! 

 

No Nīnashamnas uz Hanko – ceļš uz Somiju

 

Sāciet savu Somijas piedzīvojumu ar Stena Line! Ielieciet mantas automašīnā un ceļojiet ar prāmi no Nīnashamnas uz Hanko. Jūs nokļūsiet tieši Somijas dienvidu piekrastē un tās garajā arhipelāgā.  Hanko ir lielisks sākums, lai izpētītu apkārtnes klusos līčus, ielokus un tradicionālos ciematus. Bet nesteidzieties, jo Hanko piedāvā lieliskus ūdens sporta veidus, svaigas jūras veltes un SPA viesnīcu, kas darbojas kopš 1898. gada. Salas, piemēram, Bengtskär, piedāvā iespēju vērot savvaļu un pat bāku, kurā var nakšņot. Ja vēlaties iepazīt Somiju vairāk, galvaspilsēta Helsinki atrodas tikai divu stundu brauciena attālumā no Hanko. Pēc nedaudz vairāk kā trīs stundām varat baudīt tradicionālo pirti Somijas slavenajā Ezeru zemes reģionā. 

 

Atklājiet Somijas dienvidus

 

Izpētiet laimīgāko valsti uz Zemes ar automašīnu vai motociklu, un Jūs atklāsiet mierīgu piekrastes šarmu, košus ciematus un mežu ieskautus ezerus. Helsinkos apbrīnojiet arhitektūras dizainu un izbaudiet pasaules klases somu virtuvi. Dienvidrietumu piekrastē iepazīstiet Turku viduslaiku pili un kafejnīcu kultūru, pirms doties braucienā pa apļveida 250 km garo arhipelāga taku. Vai dodieties iekšzemē uz Tamperi, kas pazīstama kā pasaules saunas galvaspilsēta! Šeit ir daudz veidu, kā aktīvi izkustēties – uzkāpt Näsinneulas skatu tornī, izbaudīt gaisa trošu nobraucienu Flowpark Varala parkā, braukt ar kajakiem pa ezeriem un, protams, apmeklēt daudzās, reģionā esošās publiskās saunas. Bet, ja tas viss izklausās pārāk nogurdinoši, kāpēc gan neizīrēt klusu namiņu pie ezera un vienkārši nedarīt neko. Neatkarīgi no Jūsu vēlmēm Somijas dienvidos, Stena Line Jūs turp aizvedīs.

 

Dodieties atvaļinājumā ar automašīnu no Hanko uz Nīnashamnu

 

Nīnashamna, kas atrodas Zviedrijas gleznainajā Sēdertērnas pussalā, ir populārs vietējo iedzīvotāju un tūristu galamērķis. Neatkarīgi no tā, vai dodaties izbaudīt Stokholmas unikālo lielpilsētas dzīvesveidu, apmeklēt arhipelāga salas vai apceļot Zviedrijas dienvidaustrumus, Nīnashamna ir lielisks sākuma punkts neaizmirstamam atvaļinājumam. 

 

Iepazīstiet Nīnashamnu un Zviedrijas austrumu piekrasti

 

Nīnashamna piedāvā satriecošākās pārgājienu takas valstī, kas ir slavenas ar savu dabas krāšņumu. Šīs takas piedāvā unikālas ainavas un bezgalīgas foto iespējas. Burvīgās ostas pilsētas apkārtnē ir neskaitāmas salas, kuras var izpētīt, pārvietojoties kajakā, savukārt rosīgā galvaspilsēta Stokholma ir vienas stundas brauciena attālumā. Šis brauciens kļūs vēl neaizmirstamāks, ja pa ceļam piestāsiet mierpilnajā Tīrestas nacionālajā parkā.

Izbaudiet ērtu ceļojumu Stena Line jaunākajā maršrutā starp Nīnashamnu, Zviedrijā, un Hanko, Somijā. Ceļojot ar Urd vai Stena Gothica, varat izmantot laiku, lai baudītu brīnišķīgos jūras skatus. Uz klāja varat doties pastaigā pa atvērto klāju, vai arī atpūsties iekštelpās. Nobaudiet...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Ceļojiet ar prāmjiem Urd un Stena Gothica

Nīnashamna un Hanko

No 72 € vienā virzienā, auto, autovadītājs un sēdvieta

Izbraukšana
Pienākšana
Ilgums
Reģistrēšanās reisam tiek slēgta
PRĀMIS
Statuss

Prāmji šajā maršrutā

  • Urd ferry at sea
    Urd
  • Stena Gothica ferry leaving the port
    Stena Gothica

Ostu atrašanās vietas

Map showing the routes to and from Finland
Map showing the routes to and from Sweden

Ceļojiet mūsu jaunajā maršrutā no Hanko uz Nīnashamnu! Hanko osta atrodas Somijas dienvidu krastā. Sauszemes piekļuve ostai ir pa Main Gate ceļu, kas atrodas pretī tirgus laukumam Korsmaninkatu ielā.

Skatīt lapu Hanko osta

Mūsu prāmji atiet no jaunā Norvik termināļa, kas atrodas 4 km (10 minūšu brauciena) attālumā no Nīnashamnas centra. No dzelzceļa/autobusu stacijas uz jauno termināli ir pieejami taksometra pakalpojumi.

Skatīt lapu Nīnashamnas osta

Ceļojiet ar prāmjiem Urd un Stena Gothica

Nīnashamna un Hanko

No 72 € vienā virzienā, auto, autovadītājs un sēdvieta

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.