Rezervēt biļeti

Atlaide atpakaļceļam

Saņemiet 10% atlaidi atpakaļceļa biļetei!

Izmantojiet Stena Line klientu kluba Extra dalībnieka priekšrocības un ceļojiet izdevīgāk! Rezervējiet Economy vai Flexi tarifa biļetes un saņemiet līdz pat 10% atlaidi atpakaļceļa biļetei! Rezervējiet un ceļojiet līdz 2020.gada 19.janvārim maršrutā Ventspils - Nīnashamna - Ventspils.


Atlaide atpakaļceļam -10% Extra kluba dalībniekiem
AKCIJAS NOTEIKUMI

Stena Line Atlaide tiek piemērota rezervācijām, kas veiktas no 2019.gada 1.septembra līdz 2020.gada 19.janvārim Stena Line mājaslapā www.stenaline.lv , zvanu centrā pa tālruni +371 636 22 999 vai e-pastu info.lv@stenaline.com, vai prāmju terminālos Ventspilī un Liepājā.


Stena Line Atlaide tiek piemērota reisiem no 2019.gada 1.septembra līdz 2020.gada 19.janvārim maršrutā Ventspils - Nīnashamna - Ventspils.


Stena Line Atlaide tiek piemērota, ja rezervācijā ir norādīts Stena Line klientu kluba Extra dalībnieka numurs, kā arī Extra dalībnieks ir viens no ceļotājiem.


Stena Line Atlaide atpakaļceļam ir spēkā pasažieriem un pasažieru transportlīdzekļiem, kas augstumā nepārsniedz 4m, bet garumā nepārsniedz 6m (vieglās automašīnas un/vai minibusi). Atlaide tiek piemērota, ja gan turpceļā, gan atpakaļceļā personu un transportlīdzekļu skaits ir vienāds.


Stena Line Atlaide atpakaļceļam netiek piemērota, ja biļetes iegādātas akcijas laikā, izmantojot īpašā piedāvājuma kodu.


Stena Line Atlaide tiek piemērota Economy un Flexi tarifa biļetēm.


Stena Line Atlaide netiek piemērota Premium tarifa biļetēm, kajītēm un sēdvietām, kā arī citiem papildu pakalpojumiem, piemēram, maltītēm.


Stena Line Atlaide netiek piemērota ostu nodevām un ekoloģijas nodevai.


Stena Line Rezervācijas atcelšanas gadījumā, atmaksa notiek pēc izvēlētā tarifa nosacījumiem; vairāk par tarifiem lasiet šeit: www.stenaline.lv/tarifi.