Rezervēt biļeti

Atlaide atpakaļceļam

Saņemiet 10% atlaidi atpakaļceļa biļetei!

Rezervējiet Economy vai Flexi tarifa biļetes un saņemiet līdz pat 10% atlaidi atpakaļceļa biļetei! Rezervējiet un ceļojiet līdz 2019.gada 30.jūnijam. Atlaide ir spēkā maršrutā Ventspils - Nīnashamna - Ventspils.


Atlaide atpakaļceļam -10%
AKCIJAS NOTEIKUMI

Stena Line Atlaide tiek piemērota rezervācijām, kas veiktas līdz 2019.gada 30.jūnija Stena Line mājaslapā www.stenaline.lv , zvanu centrā pa tālruni +371 636 22 999 vai e-pastu info.lv@stenaline.com, vai prāmju terminālos Ventspilī un Liepājā.


Stena Line Atlaide tiek piemērota reisiem līdz 2019.gada 30.jūnijam maršrutā Ventspils - Nīnashamna - Ventspils.


Stena Line Atlaide atpakaļceļam ir spēkā pasažieriem un pasažieru transportlīdzekļiem, kas augstumā nepārsniedz 4m, bet garumā nepārsniedz 6m (vieglās automašīnas un/vai minibusi).


Stena Line Atlaide atpakaļceļam netiek piemērota, ja biļetes iegādātas akcijas laikā, izmantojot īpašā piedāvājuma kodu.


Stena Line Atlaide tiek piemērota Economy un Flexi tarifa biļetēm.


Stena Line Atlaide netiek piemērota Premium tarifa biļetēm, kajītēm un sēdvietām, kā arī maltītēm.


Stena Line Atlaide netiek piemērota ostu nodevām un ekoloģijas nodevai. Atlaide tiek piemērota, ja gan turpceļā, gan atpakaļceļā personu un transportlīdzekļu skaits ir vienāds.


Stena Line Rezervācijas atcelšanas gadījumā, atmaksa notiek pēc izvēlētā tarifa nosacījumiem; vairāk par tarifiem lasiet šeit: www.stenaline.lv/tarifi.