Pasūtīt

Uz Angliju un Īriju

Kāpēc gan, ceļojot uz Īriju, neņemt līdzi auto? Braucienu laikā varēsit atpūsties, ne par ko neuztraucoties, saņemot augstākās kvalitātes apkalpošanu Īrijas jūrā par izdevīgām braucienu cenām! Tālākai ceļošanai no Anglijas piedāvājam izvēlēties kādu no mūsu maršrutiem pār Īrijas jūru. Noteikti atradīsit maršrutu, kas atbildīs Jūsu ceļojuma plāniem.


HOLIHEDA - DUBLINA

Izbaudiet ceļojumu maršrutā Holiheda - Dublina ar prāmjiem Stena Adventurer un Stena Superfast X, brauciens ilgst 3 stundas un 15 minūtes.


ROSLĒRA - ŠERBŪRA

Uzkāpjot uz klāja, aizmirstiet par savu ikdienas rutīnu! Atpūsties ir tik viegli! Izbaudiet aizraujošo skatu uz jūru.


FIŠGĀRDA – ROSLĒRA

Ātrākais vieds, kā maršrutā Fišgārda – Roslēra nokļūt Īrijā. Ceļojot ar prāmi "Stena Europe" gūsiet lielisku pieredzi un patīkamu braucienu pa Īrijas jūru.


BELFĀSTA - LIVERPŪLE

Stena Line piedāvā prāmju maršrutu no Belfāstas uz Liverpūli, brauciens aizņem apmēram 8 stundas un ceļot ir iespējams kā dienā, tā naktī. Maršrutā kursē divi prāmji.


Prāmji uz Zviedriju un Vāciju, prāmju biļetes, Stena Line reisi
Stena Line piedāvā braucienus no Ventspils un Liepājas uz Travemindi (Vācijā) un Nīneshamni (Zviedrijā). Uz Zviedriju un Vāciju dodas mūsu izdevīgie prāmji Stena Flavia, Scottish Viking un Urd. Mūsu mājas lapā jūs varat atrast plašāku informāciju par mūsu piedāvājumiem, cenām, kā arī veikt biļešu rezervāciju.

Payment


Veiktie maksājumi ar kredītkartēm tiek šifrēti un jūsu kredītkartes dati ir aizsargāti un tiek pārsūtīti ar GLobalSIGN starpniecību. Klikšķiniet uz logo, lai uzzinātu vairāk.

GlobalSign