Rezervēt biļeti

Adventes kalendārs 2017

Noteikumi un nosacījumi


Noteikumi un nosacījumi

 Noteikumi un nosacījumi dalībniekiem Latvijā

 

- Ikviens, kurš atbildēs pareizi uz dienas jautājumu, piedalās balvas izlozē.
- Konkursā piedalīties var tikai Stena Line klientu kluba Extra dalībnieki. Ikviens var pievienoties klientu klubam, dalība ir bez maksas. Reģistrēties dalībai klientu klubā tiešsaistē varat mājaslapā www.stenaline.lv/extra
- Ar uzvarētājiem sazināsimies ar e-pasta vai tālruņa starpniecību, kuri norādīti dalībnieka Extra profilā. Aicinām pārliecināties, ka norādītā kontaktinformācija dalībnieka profilā ir norādīta pareizi.

- Uzvarētaju vārdi (vārds un uzvārda pirmais burts, piemēram, Jānis B.) tiks publicēti Stena Line mājaslapā un sociālajos tīklos.

- Dalība adventes kalendāra konkursā ir bez maksas, kā arī nav nepieciešams veikt pirkumu, lai piedalītos konkursā.
- Piedalīties konkursā drīkst ikviens, kurš/-a ir klientu kluba Extra dalībnieks, kā arī ir sasniedzis/-usi 18 gadu vecumu.
- Nodokļi vai nodevas, kas var tikt aplikti balvai, ir jāsedz dalībniekam.
- Stena Line darbinieki nedrīkst piedalīties konkursā.
- Balvas netiek mainītas pret citām balvām vai naudu.
- Galvenā balva ir ceļojums ar Stena Line prāmi maršrutā Ventspils - Nīnashamna - Ventspils divām personām ar nakšņošanu 4* viesnīcā Stokholmā. Galvenā balva sastāv no divām daļām. Pirmajā daļā (ceļojumā ar prāmi) tiek iekļautas prāmja biļetes divām personām, vieglā automašīna garumā līdz 6m, augstumā līdz 2m, viena kajīte un maltīšu komplekts (brokastis un vakariņas) katrai personai, kā arī visas nodevas. Otrajā daļā (nakšņošana galamērķī) tiek iekļauta viena nakts 4* viesnīcā divām personām Stokholmā. Rezervējot prāmja biļetes, uzvarētājam tiks piedāvātas trīs viesnīcas, no kurām izvēlēties sev piemērotāko.
- Galvenās balvas ieguvējs tiek aicināts sūtīt bildes, video vai atsauksmes par ceļojumu, ko tālāk Stena Line var izmantot dažādos komunikāciju kanālos (piemēram, mājaslapā vai sociālajos tīklos).