Pasūtīt

Uz Skandināviju

Ceļojiet uz Skandināviju līdz Ziemassvētkiem par īpaši pievilcīgām cenām! Jūsu izvēlei maršruti no Dānijas, Vācijas, Polijas un Latvijas. Svētkus gaidot, piedāvājam ielūkoties mūsu adventes kalendārā un laimēt brīnišķīgas dāvanas! Kā arī, noskatieties video kā viens no Stena Line prāmjiem svētku noskaņās pārtop par Santa Line prāmi!


Zasnica - Trelleborga

Brauciena ilgums ir četras stundas. Maršruts ir parocīgs, ja ceļojat ar automašīnu, nav nozīmes vai ceļojat no Zasnicas vai Trelleborgas, uz klāja varēsiet baudīt patīkamu atpūtu.


Rostoka - Trelleborga

Rostokas osta atrodas tieši pie šosejas, tas ļoti ietaupa laiku, kas tiek pavadīts ceļā uz ostu. Uz prāmja Jums ir 6 stundas atpūtas laika, to variet pavadīt restorānā, bārā, veikalā vai kajītē.


GĒTEBORGA - FREDERIKSHAVNA

Uzkāpiet uz klāja un aizmirstiet par savu ikdienas rutīnu! Atpūsties ir tik viegli! Izbaudiet burvīgo skatu uz jūru kādā no mūsu restorāniem un atcerieties, ka lai nokļūtu Vācijā un citviet Eiropā, nepieciešamas vien 3.5 stundas.


OSLO - FREDERIKSHAVNA

Novietojiet savu automašīnu uz klāja un ļaujiet mums vest jūs. Izbaudiet maltīti restorānā, priecājieties par brīnišķīgo skatu uz jūru, apskaties īpašos piedāvājumus abos "Taxfree" veikalos uz klāja.


Prāmji uz Zviedriju un Vāciju, prāmju biļetes, Stena Line reisi
Stena Line piedāvā braucienus no Ventspils un Liepājas uz Travemindi (Vācijā) un Nīneshamni (Zviedrijā). Uz Zviedriju un Vāciju dodas mūsu izdevīgie prāmji Stena Flavia, Scottish Viking un Urd. Mūsu mājas lapā jūs varat atrast plašāku informāciju par mūsu piedāvājumiem, cenām, kā arī veikt biļešu rezervāciju.

Payment


Veiktie maksājumi ar kredītkartēm tiek šifrēti un jūsu kredītkartes dati ir aizsargāti un tiek pārsūtīti ar GLobalSIGN starpniecību. Klikšķiniet uz logo, lai uzzinātu vairāk.

GlobalSign